Pobřežní hlídka hlídala pracovníky JZD Hoštice i kamarády z Kačerova

Maškarní 2012

DS Tyl 

V pátek 1. února se na sále Radnice konala již tradiční Maškarní diskotéka pro dospěláky pod heslem „ať žije seriál“. Mezi přítomnými jste mohli potkat početnou skupinku postaviček z Kačerova, dojičky a předsedu JZD Hoštice z filmů Zdeňka Trošky Slunce, seno… Přehlédnout se nedala ani Pobřežní hlídka, která disponovala dvěma opravdovými krasavicemi s nádhernou hrudí a americky krásnými plavčíky. Své taneční kreace nám předvedly i dvě dvojice Macha a Šebestové. Na parketě se objevily i lékaři, zřejmě ze seriálu Chirurgové, leopardí krasavice, vojanda z povolání, Adamsova rodinka, nedávno amnestovaní vězni a mnozí další.

Přítelkyně předsedkyně DS Tyl Vlasta Bobková byla pro tento večer moderátorkou, tedy spíše televizní hlasatelkou, splnil se jí takto její sen, moderovala a byla konečně doslova „v bedně“.

Staré i nejnovější hudební pecky pouštěl osvědčený DJ Šáňa. O občerstvení a nápoje se perfektně postaral pan Martin Tondr a jeho tým. Během večera si mohli zúčastněné masky i zasoutěžit, oblíbené podtančení tyče bylo opět zpestřeno originálními nápady. Například zachránkyně z Pobřežní hlídky jezdily pod tyčí na svých plovácích, dojičky na nafukovací kravičce apod.

Za bakovské ochotníky Vám musím něco prozradit, úplně jsme zmodrali, tedy jen na chvíli, pro tento večer jsme se stali modrou komunitou Šmoulů. Nacvičili jsme i módní taneční kreaci gangam style. Nebylo to úplně dokonalé, ale ostatní masky naši snahu a hlavně odvahu ocenily, nevypískali nás.

V sobotu 2. února proběhl dětský maškarní ples, poděkování patří především Vlastě Šléglové, Magdě Fantové, Lídě Brodské a Vlastě Bobkové za skvělou přípravu a jejich elán a energii.

Co dodat? Snad jen, že se již teď těšíme na maškarní diskotéku v roce 2014. Přijďte mezi nás, určitě se pobavíte.

Za kamarády Šmouly a ochotníky

Martina Masopustová

Více informací na facebooku: Divadelní spolek Bakov nebo na našich stránkách www.divadlobakov.cz

Můžete nám i napsat na divadlo.bakov@seznam.cz

Pobřežní hlídka hlídala pracovníky JZD Hoštice i kamarády z Kačerova

Maškarní 2012

Maškarní 2012

 
Maškarní 2012

Maškarní 2012

 
Maškarní 2012

Maškarní 2012

 
 
15.2.2013 15:32:38 - aktualizováno 22.2.2013 15:31:22 | přečteno 1413x | magdalena.bulirova
load