Házenkářští mladší žáci šestí v České Republice

Házená

V sobotu 29. 3. se bakovské družstvo mladších žáků zúčastnilo celorepublikového finále Zimního halového poháru České Republiky. 

společné foto, obrázek se otevře v novém okněÚčast si kluci zajistili ve Středočeském oblastním kole, kde nepoznali porážku a zcela zaslouženě si mohli začít balit kufry na dalekou cestu do Staré Vsi nad Ondřejnicí, která leží v těsné blízkosti Ostravy. Bohužel ještě před samotným odjezdem museli trenéři řešit velké komplikace v podobě zdravotních potíží hráčů Krejčího a Holdy, kteří nakonec s týmem neodcestovali.

Ve finále, kterého se účastnilo 7 družstev, si v prvním utkání mladší žáci vedli až příliš bojácně, především v útočné fázi a podlehli družstvu KNH Litvínov 2:6. Reputaci a náladu si vylepšili ve druhém utkání, kde porazili domácí Starou Ves 9:6. Následovalo utkání s budoucím vítězem ze Studénky, ve kterém se bohužel nepodařilo udržet nadějnou jednogólovou ztrátu z prvního poločasu a utkání skončilo 8:3 v náš neprospěch. V dalších třech utkáních se hodně projevovala špatná produktivita bakovských útočníků a tím pohasly veškeré naděje na lepší než šesté umístění. Bakov : Nezvěstice 6:13, Bakov : Krčín 3:11, Bakov : Draken Brno 2:8.

Věříme, že během jarní části oblastního přeboru, ve kterém na podzim družstvo neutržilo ani jednu porážku, kluci trošku zapracují na své střelbě a své umístění na celorepublikové úrovni zlepší na Mistrovství České Republiky ve Studénce, ke kterému mají velice blízko.

Družstvo odcestovalo v sestavě: hráči: Trakal David, Beran Jan, Hitrik Milan ml., Tůma David, Lešák Daniel, Honc Kryštof, Bárta Adam, Masopust František, Beneš Dominik, Čučka Zdeněk, Šulc David, Matohlína Radim, Ďurač Lukáš, trenéři: Hemzal Zdeněk, Beran Miroslav a vedoucí družstva: Hitrik Milan st.

Přijďte kluky podpořit v jejich cestě za Mistrovství ČR. Rozpis zápasů na stránkách NH Bakov.

Mirek Beran

16.4.2014 11:10:35 | přečteno 1023x | magdalena.bulirova
load