In-line brusle obulo 58 závodníků

kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

Letošního 2.ročníku závodu ve volnočasovém areálu se zúčastnilo celkem 58 bruslařů od šesti do šedesáti tří let

Závodit  přišlo 28 chlapců, 16 dívek, 10 mužů a 5 žen. Přes velmi nepříznivou předpověď se počasí přece jen umoudřilo a tak mohly závody ve čtvrtek 25.září regulérně proběhnout. 

Žáci a žákyně zápolili na kilometrové resp. půlkilometrové (menší děti) trati v rozjížďkách, semifinálových a finálových jízdách. Dospělí jeli hromadný závod na 10 000 m (muži) a 5 000 m (ženy). Přestože byli zejména u dospělých obavy o předjíždění (úzká dráha), závody nakonec proběhly regulérně bez větších komplikací. 

Poděkování patří nejen všem závodníkům za předvedené výkony, ale i všem žákům, učitelům a dobrovolníkům, kteří se podíleli na přípravě a organizaci závodu.

Výsledky dospělí

u vítězů jednotlivých kategorií uvedena rychlost v km/h

ŽENY 5000 metrů - celkové pořadí
1. Hladíková Eva Mladá Boleslav 12:58,8 23,115 km/h
2. Havelková Milena Bakov n.J. 13:36,8
3. Činková Lenka Bakov n.J. 13:37,8
4. Průšová Veronika Bakov n.J. 14:31,3
5. Pažoutová Eva Kněžmost 16:48,6
ŽENY 5000 metrů - do 40 let
1. Hladíková Eva Mladá Boleslav 12:58,8 23,115 km/h
2. Průšová Veronika Bakov n.J. 14:31,4
ŽENY 5 000 metrů - nad 40 let
1. Havelková Milena Bakov n.J. 13:36,8 22,037 km/h
2. Činková Lenka Bakov n.J. 13:37,8
3. Pažoutová Eva Bakov n.J. 16:48,6
MUŽI 10 000 metrů - celkové pořadí
1. Styblík Zdeněk Radotín 21:27,8 29,089 km/h
2. Pažout Jiří  Kněžmost 22:29,0
3. Šulc Jakub Bakov n.J. 23:07,2
4. Silaštík Petr KVM 1881 24:39,4
5. Pelikán Josef Kladno 24:44,2
6. Havelka Jan Bakov n.J. 24:45,9
7. Brodský Luboš Bakov n.J. 25:34,2
8. Slapnička Libor Bakov n.J. 27:37,4
9. Mlynařík josef Přeštice 27:48,3
10. Činka Miroslav Bakov n.J. 27:55,4
MUŽI 10 000 metrů - do 40 let
1. Pažout Jiří Kněžmost 22:29,0 26,686 km/h
2. Šulc Jakub Bakov n.J. 23:07,2
3. Slapnička Libor Bakov n.J. 27:37,4
MUŽI 10 000 metrů - nad 40 let
1. Styblík Zbyněk Radotín 21:27,8 29,089 km/h
2. Silaštík Petr KVM 1881 24:39,4
3. Pelikán Josef Kladno 24:44,2
MUŽI 10 000 metrů - nad 50 let
1. Brodský Luboš Bakov n.J. 25:34,2 23,166 km/h
2. Činka Miroslav Bakov n.J. 27:55,4
MUŽI 10 000 metrů - nad 60 let
1. Havelka Jan Bakov n.J. 24:45,9 24,226 km/h

Výsledky děti

u vítězů jednotlivých kategorií uvedena rychlost v km/h
Q-postup z 1.místa      q-postup na čas

 
CHLAPCI - 27 závodníků
1.rozjížďka 1. Tvaroha Vojtěch 3:34,7 Q 1999-2001 
2. Prokůpek Ondřej 3:38,2  
3. Žák Petr 3:38,5  
2.rozjížďka 1. Dohnal Ondřej 3:10,7 Q  
2. Pavlíček František 3:16,4 q  
3. Resl Tomáš 3:24,7 q  
3.rozjížďka 1. Machálek Tomáš 3:02,2 Q 2002-2003 
2. Tóth Jan 4:05,9  
3. Čonka Jakub 4:18,4  
4.rozjížďka 1. Klauz Dan 3:03,6 Q  
2. Ďurač Lukáš 3:51,4 q  
3. Kroupa Jan 4:41,3  
5.rozjížďka 1. Louda Martin 3:07,9 Q  
2. Václavíček Václav 3:55,8  
3. Mišura Dušan 3:56,4  
6.rozjížďka 1. Havrda Tomáš 3:15,0 Q  
2. Culek Tomáš 3:50,8 q  
7.rozjížďka 1. Zeman Radim 3:25,2 Q 2004-2005 
2. Čučka Zdeněk 4:06,7 q  
8.rozjížďka 1. Smetana Pavel 3:54,5 Q  
2. Vrabec Vít 4:14,7 q  
3. Pařík Jiří 4:59,7  
9.rozjížďka
(1.kolo)
1. Šulc Filip 2:14,6 Q 2006-2007 
2. Güttl Jakub 2:16,3 q  
3. Kruman Oskar 4:29,2 q  
10.rozjížďka
(1.kolo)
1. Beneš František 3:04,8 Q  
2. Šulc Tomáš 7:59,2  
1.semifinále 1. Dohnal Ondřej 3:10,0 Q 20,273 km/hfinále 1999-2001
2. Pavlíček František 3:14,0
 
3. Tvaroha Vojtěch 3:18,2  
4. Resl Tomáš 3.37,7  
2.semifinále 1. Machálek Tomáš 2:48,5 Q 22,792 km/hfinále 2002-2003
2. Louda Martin 3:06,7 q
 
3. Klauz Daniel 3:11,3 q  
4. Havrda Tomáš 3:11,5  
5. Ďurač Lukáš 3:42,6  
6. Culek Tomáš 3.43,4  
3.semifinále 1. Zeman Radim 3:34,7 Q 17,941 km/h finále 2004-2005
2. Smetana Pavel 3:58,4
 
3. Čučka Zdeněk 4:16,7  
4. Vrabec Vít 4:17,5  
4.semifinále
(1.kolo)
1. Šulc Filip 2:05,9 Q 15,71 km/hfinále 2006 a ml.
2. Güttl Jakub 2:14,6
 
3. Beneš František 2:44,8  
4. Kruman Oskar 4:39,5  
Finále
(1.kolo)
bez rozdílu věku
1. Machálek Tomáš 1:22,6  
2. Dohnal Ondřej 1:28,9  
3. Louda Martin 1:30,1  
4. Klauz Daniel 1:30,9  
5. Zeman Radim 1:31,3  
6. Šulc Filip 2:16,8  
o 7.-18. místo
(1.kolo)
7. Pavlíček František  1:35,0  
8. Havrda Tomáš 1:35,2  
9. Tvaroha Vojtěch 1:36,8  
10. Resl Tomáš 1:41,2  
11. Ďurač Lukáš 1:42,6  
12. Culek Tomáš 1.42,9  
13. Smetana Pavel 1:47,9  
14. Čučka Zdeněk 2:00,1  
15. Vrabec Vít 2:06,2  
16. Güttl Jakub 2:48,6  
17. Beneš František  2:48,6  
18. Kruman Oskar 4:35,8  
o 19.-27.místo
(1.kolo)
19. Žák Petr 1:43,3  
20. Prokůpek 1:54,6  
21. Kroupa Jan 1:54,9  
22. Václavíček 1:55,2  
23. Mišura Dušan 1:57,0  
24. Čonka Jakub 1:58,0  
25. Pařík Jiří 2:50,2  
26. Šulc Tomáš 4:36,0  
27. Tóth Jan DNS  
DÍVKY  16 závodnic
1.rozjížďka 1. Sklenářová Alena 2:58,4 Q 2000-2001 
2. Ernstová Kristýna 2:58,5 q  
2.rozjížďka 1. Plaňanská Nikol 3:29,7 Q 2002-2003 
2. Žebráková Linda 3:47,4 q  
3.rozjížďka 1. Grégrová Štěpánka 3:23,4 Q 2004-2005 
2. Vávrová Kateřina 3:52,2 q  
3. Brzobohatá Eliška 4:01,2 q  
4.rozjížďka 1. Sedláčková Tereza 3:46,1 Q  
2. Domácí Bára 4:02,0  
3. Dürová Mariana 4:52,8  
5.rozjížďka
(1.kolo)
1. Benešová Kateřina 1:56,3 Q 2006-2007 
2. Hanušová Zuzana 3:09,2 q  
3. Vávrová Lucie 3:29,1  
6.rozjížďka
(1.kolo)
1. Čapková Klaudie 2:15,8 Q  
2. Palounková Rozálie 2:50,7 q  
3. Kleinová Adéla 3:11,8 2008 
1.semifinále
(1.kolo)
1. Sklenářová Alena 1:35,8 Q 20,625 km/hfinále 2000-2001
2. Plaňanská Nikola 1:48,9 q 18,165 km/hfinále 2002-2003
3. Žebráková Linda 1:58,3
 
Ernstová Kristýna DNS
 
2.semifinále
(1.kolo)
1. Grégrová Štěpánka 1:40,6 Q 19,603 km/hfinále 2004-2005
2. Sedláčková Tereza 1:46,2 q
 
3. Vávrová Lucie 1:48,2 q  
4. Brzobohatá Eliška 1:48,9 q  
3.semifinále
(1.kolo)
1. Benešová Kateřina 1:51,1 Q 17,821 km/hfinále 2006-2007 
2. Čapková Klaudie 2:03,7
 
3. Palounková Rozálie 2:51,5  
4. Hanušová Zuzana 2:53,8  
      
1. Kleinová Adéla 3:09,0 10,476 km/hfinále 2008 a ml.

 
Finále 
(1.kolo)
bez rozdílu věku
1. Sklenářová Alena 1:29,9  
2. Grégrová Štěpánka 1:38,8  
3. Plaňanská Nikol 1:41,0  
4. Vávrová Lucie 1:45,3  
5. Benešová Kateřina 1:46,0  
6. Sedláčková Tereza 1:47,6  
7. Brzobohatá Eliška  
o 8.-12.místo
(1.kolo)
8. Čapková Klaudie 1:57,1  
9. Žebráková Linda 1:57,8  
10. Palounková Rozálie 2:56,4  
11. Hanušová Zuzana 3:01,7  
12. Ernstová Kristýna DNS  
o 12.-16.místo 13. Domácí Bára 2:01,2  
14. Dürová Mariana 2:23,9  
15. Kleinová Adéla 3:09,0  
16. Vávrová Lucie 3:09,5  

2. ročník Bakovské in-line brusle

dětské závody

dětské závody

 
dětské závody

dětské závody

 
dětské závody

dětské závody

 
dětské závody

dětské závody

 
dětské závody

dětské závody

 
dětské závody

dětské závody

 
dětské závody

dětské závody

 
dětské závody

dětské závody

 
dětské závody

dětské závody

 
dětské závody

dětské závody

 
dětské závody

dětské závody

 
dětské závody

dětské závody

 
dětské závody

dětské závody

 
dětské závody

dětské závody

 
dětské závody

dětské závody

 
dětské závody

dětské závody

 
dětské závody

dětské závody

 
dětské závody

dětské závody

 
kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

 
kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

 
kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

 
kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

 
kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

 
kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

 
kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

 
kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

 
kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

 
kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

 
kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

 
kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

 
kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

 
kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

 
kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

 
kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

 
kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

 
kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

 
kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

 
kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

 
kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

 
kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

 
kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

 
kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

 
kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

 
kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

 
kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

 
kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

 
kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

 
kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

 
kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

 
kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

 
kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

 
kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

 
kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

 
kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

 
kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

 
kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

 
kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

kategorie dospělých (foto MgA. Gabriela Činková)

 
 
8.10.2014 10:04:09 - aktualizováno 11.10.2014 11:24:12 | přečteno 1545x | magdalena.bulirova