V Poháru Coca-Cola chlapců byl postup nadosah

fotbal

6. října změřili své síly fotbalisté naší školy a dvou hradišťských škol v poháru Coca - Cola. 

Turnaj proběhl na stadionu MSK. Přestože postup z prvního místa byl velmi blízko, nakonec jsme skončili až třetí.

2. ZŠ MH – Gymnázium MH 5 : 0

Vysoké vítězství žáků 2. ZŠ MH pro nás znamenalo, že pokud chceme postoupit, musíme dvojku porazit nebo s ní remizovat a porazit gymnázium minimálně šestigólovým rozdílem.

ZŠ Bakov – 2. ZŠ MH 2 : 2

Začátek utkání probíhal za stálé naší převahy. Bohužel jsme neproměnili několik slibných šancí. Obraně soupeře dělal největší problémy Tomáš Vitmajer, který v prvním poločase vstřelil naši vedoucí branku. Soupeř ale záhy po chybě v obraně vyrovnal a poločas skončil smírně 1 : 1. I ve druhém poločase jsme měli více ze hry a pět minut před koncem jsme skórovali podruhé. Tomáš Vitmajer opět utekl obraně a postupoval sám na brankáře. Těsně před ním ještě přihrál lépe postavenému Marcinkovi a ten upravil na 2 : 1. Neuplynula však ani minuta a stav byl opět nerozhodný. Tato branka nás zřejmě stála kýžený postup.

ZŠ Bakov – Gymnázium MH 0 : 1

První poločas se odehrával za naší výrazné převahy. Soupeř se prakticky nedostal na naši polovinu. Fakt, že musíme vstřelit 6 branek, nám v koncovce svazoval nohy. Nastřelili jsme 2x tyč, jednou břevno, další slibné šance vychytal výborný brankář soupeře, některé střely jen těsně minuly branku. Ve druhém poločase se obraz hry změnil, soupeř začal hrozit rychlými protiútoky do rozhozené obrany, která podporovala náš útok. Dvakrát nás skvělými zákroky podržel brankář Zemanec, ale proti třetí střele byl již bezmocný. A tak se zrodil výsledek, který určitě neodpovídá tomu, co se dělo na hrací ploše.

 Sestava ZŠ Bakov :

Jan Zemanec, Pavel Kůla, Ondřej Dohnal, Lukáš Culek, Josef Reichelt, Ondřej Prokůpek, Petr Kotrman, Petr Žák, Tomáš Vitmajer Franko Marcinko, Ladislav Giňa, Daniel Adam, Jakub Čonka, Jan Hrabánek, Jan Turek

Za Školní sportovní klub
Mgr. Luboš Brodský


11.10.2014 10:57:12 | přečteno 581x | magdalena.bulirova
load