Žákovský běh Bakovem rekordní

Žákovský běh Bakovem 2014

Příjemné jarní počasí přilákalo na 13.ročník našeho každoročního závodu rekordní počet mladých běžců. Celkem 160 dětí se 12.dubna postavilo na startovní čáru. 

Společně s Bakovským půlmaratónem jsme na náměstí viděli téměř 400 závodníků. Díky obrovskému počtu závodníků se start půlmaratónu i některých žákovských běhů musel zhruba o půl hodiny posunout. Rekordy nepadaly jen v počtu účastníků, ale byli jsme svědky i 4 rekordů traťových. 

V početné a velmi silné konkurenci se neztratili ani domácí borci. Na zlatém stupínku jsme viděli Elen Šléglovou z místní mateřské školy, která vyhrála závod předškolaček v traťovém rekordu a Viktorii Zahrádkovou, která vyhrála závod starších žákyň. Stříbrná pozice patří Elišce Cibulkové, která startovala za Gymnázium Mnichovo Hradiště v mladších žákyních, bronz vybojoval Tomáš Šulc z MŠ Bakov n.J. Na stupních vítězů jsme měli v každé ze tří kategorií vždy jednu domácí štafetu.

Svoji návštěvou nás již počtvrté poctila medailistka z velkých mezinárodních akcí, bývalá atletka, účastnice dvou olympiád, paní Helena Fuchsová, která opět pro naše závodníky sehnala četné sponzorské dary. 

Touto cestou bychom chtěli poděkovat všem, kdo se podílel na organizaci závodu i všem sponzorům. Především žákyním a učitelům ZŠ, Městskému úřadu v Bakově n.J., městské policii, DS TYL, GALAXII, FK Mladá Boleslav, AC Mladá Boleslav, cukrárně Flora, firmám Müller, SAM a Botanicus, Bakovskému půlmaratónu, panu Mgr. Eduardu Havránkovi a především pak paní Bc. Heleně Fuchsové. Od roku 2002, kdy se náš závod běžel poprvé se v Bakově představilo už více, než 1000 mladých běžců.

Mgr. Luboš Brodský

Výsledky:

Předžákyňky mladší (2010 - 2013) - 200 m - traťový rekord 1:11,8 
1.Křepelková EliškaČejetice1:06,2TR
Předžákyňky starší (2008 - 2009)- 200 m - traťový rekord 38,0
1.Šléglová ElenMŠ Bakov n.J.37,5TR
2.Zimová MartinaMŠ Kněžmost44,3
3.Hušková LucieMŠ Kněžmost45,6
4.Kašparová NikolaMŠ Laurinka49,3
5.Kafková AnetaČachovice1:11,5
Žákyňky (2005 - 2007) - 600 m -traťový rekord 2:10,9 
1.Milerová VeronikaAC Mladá Boleslav2:15,6
2.Rácová KristýnaTJ Desná2:20,3
3.Pospíšilová BáraZŠ Kněžmost2:26,8
4.Havlínová TerezaZŠ Benátky n.J2:29,0
5.Těšilová VeronikaZŠ Bakov n.J.2:30,2
6.Brunclíková KateřinaAC Turnov2:32,1
7.Indráčková AnežkaTJ Desná2:37,8
8.Sedláčková TerezaZŠ Bakov n.J.2:38,8
9.Kloudová AnnaBK Hradec Králové2:41,3
10.Havlínová ZuzanaZŠ Benátky n.J2:43,1
11.Benešová KateřinaZŠ Bakov n.J.2:44,2
12.Vlasáková ZuzanaAC Mladá Boleslav2:46,4
13.Šléglová EliškaZŠ Bakov n.J.2:47,5
14.Nepimachová LucieTJ Desná2:47,9
15.Holbová TerezaZŠ Bakov n.J.2:48,7
16.Smažilová ZuzkanaZŠ Bakov n.J.2:49,6
17.Horká KarolínaTJ Desná2:50,6
18.Čapková KlaudieZŠ Bakov n.J.2:53,4
19.Kolínová AnnaZŠ Kosmonosy2:54,6
20.Venclová MarkétaAC Turnov2:54,9
21.Svobodová AnetaZŠ Bakov n.J.2:56,4
22. 2:57,8
23. 3:02,0
24.Hejlová LucieZŠ Bakov n.J.3:06,2
25.Smetanová BáraZŠ Bakov n.J.3:07,3
26.Kyselová AnnaSokol Ml. Boleslav3:08,4
27.Mendlíková KateřinaZŠ Bakov n.J.3:11,0
28.Šimáňová NelaMŠ Duhovka4:19,0
Mikulová Anna ZdenaSokol VlastibořiceDNF
Nývltová KateřinaZŠ Bakov n.J.DNF
Mladší žákyně (2002 - 2004) - 600 m - traťový rekord 1:57,0
1.Martínková EliškaAC Turnov1:59,3
2.Cibulková EliškaGym. Mn. Hradiště2:02,3
3.Kroupová NikolaAC Turnov2:06,0
4.Kautzká KarolínaZŠ Kněžmost2:08,2
5.Vrbatová LiliAC Turnov2:09,7
6.Janáková MichaelaTJ Desná2:10,0
7.Kovářová AdrianaZŠ Bakov n.J.2:11,9
8.Nikodemová EliškaZŠ Kněžmost2:12,2
9.Janáková JanaTJ Desná2:12,9
10.Fišerová LeonaTJ Desná2:16,3
11. 3:20,3
12.Šťastná AdélaTJ Desná2:22,7
13.Trnečková SimonaTJ Desná2:23,5
14.Šímová ŽanetaZŠ Krnsko2:25,4
15.Zimová KateřinaZŠ Kněžmost2:27,2
16.Fialová Eva7.ZŠ Ml. Boleslav2:28,0
17. Venerová Veronika6.ZŠ Ml. Boleslav2:39,1
18.Marečková EliškaZŠ Kněžmost2:47,3
19.Červová EvaZŠ Kosmonosy2:50,0
20. 2:51,1
Starší žákyně (1999 - 2001) - 800 m - traťový rekord 2:37,9
1.Zahrádková ViktorieZŠ Bakov n.J.3:01,0
2.Landovská LucieAC Mladá Boleslav3:03,1
3.Venerová Kateřina6.ZŠ Ml. Boleslav3:04,9
4.Korelová KateřinaZŠ Bakov n.J.3:05,6
5.Baliczová AnnaZŠ Bakov n.J.3:15,3
6.Vavřenová EliškaZŠ Bakov n.J.3:15,6
7.Hašlarová JanaZŠ Bakov n.J.4:30,3
Dorostenky (1996 - 1998) - 800 m - traťový rekord 2:53,7
1.Šolcová AbigailLIAZ Jablonec2:52,2TR
Předžáčci mladší (2010 - 2013) - 300 m - traťový rekord 1:46,5 
1.Šolc LeviLIAZ Jablonec1:32,5TR
2.Knobloch AdamAC Turnov1:35,3
3.Pospíšil VítekSokol Kněžmost1:39,8
4.Kühnel PetrMŠ Bakov n.J.1:47,0
5.Andrt Vojtěch MŠ Bakov n.J.1:50,5
6.Čejka AntonínPraha1:56,4
7.1:58,9
8.Voborník RadimMŠ Bakov n.J.2:02,6
9.Linhart VáclavSport KERDA2:22,9
Předžáčci starší (2008 - 2009) - 300 m - traťový rekord 1:00,7
1.Martin BrunoAC Turnov1:11,6
2.Nikodém OndřejMŠ Kněžmost1:11,9
3.Šulc TomášMŠ Bakov n.J.1:12,6
4.Kollár TadeášMŠ Bakov n.J.1:12,9
5.Řehák VítekMŠ Bakov n.J.1:13,3
6.Šubrt VojtaZŠ Luštěnice1:13,7
7.Smažil PavelMŠ Bakov n.J.1:21,5
8.Beneš FrantišekMŠ Bakov n.J.1:21,9
9.Andrt ŠtěpánMŠ Bakov n.J.1:21,9
10.Tomala AdamMŠ Bakov n.J.1:24,5
11.Bureš AntonínMŠ Bakov n.J.1:27,4
12.Lamač FrantišekOCHD Hoškovice1:27,9
13.Novotný JakubMŠ M. Hradiště1:30,2
14.Cibulka VojtěchMŠ Bakov n.J.1:33,4
15.Černý VítekMŠ Bakov n.J.1:35,9
16.Musil MikulášAC Turnov1:46,8
Žáčci (2005 - 2007) - 800 m - traťový rekord 3:00,7
1.Hellmich JonášDukla Liberec3:02,3
2.Uhlíř OndřejTJ Desná3:05,4
3.Pospíšil AdamZŠ Kněžmost3:05,8
4.Kožíšek DavidKosmonosy3:06,1
5.Šlégl VítBK Mladá Boleslav3:17,9
6.Vorel TomášZŠ Dětenice3:20,9
7.Šulc FilipZŠ Bakov n.J.3:23,6
8.Turek JakubZŠ Bakov n.J.3:26,0
9.Šaroun MichalZŠ Krnsko3:33,0
10.Dufek JanTJ Desná3:33,3
11.Kühnel MichaelZŠ Bakov n.J.3:39,5
12.Koutník MatyášSokol Vlastibořice3:42,1
13.Kratochvíl VáclavTJ Desná3:45,3
14.Kotus AdamTJ Desná3:50,4
15.Voborník MatějZŠ Bakov n.J.3:56,3
16.Bartoš JakubZŠ Bakov n.J.3:59,1
17.Zeman MatějZŠ Bakov n.J.4:02,6
18.Sedláček ŠtěpánZŠ Bakov n.J.4:05,7
19.Šimon AntonínZŠ Bakov n.J.4:08,8
20.Nedoma JakubZŠ Bakov n.J.4:10,4
21.Dao JanBakov n.J.4:10,6
22.Červa JakubZŠ Kosmonosy4:14,1
23.Čučka MichalMŠ Bakov n.J.4:17,3
24.Pečený DanielZŠ Krnsko4:30,2
Mladší žáci (2002 - 2004) - 1000 m - traťový rekord 3:21,4
1.Hanyk MichalAC Turnov3:26,3
2.Lichtenberg LukášTJ Rumburk3:28,1
3.Čermák JiříAC Turnov3:35,9
4.Kloud VojtěchTJ Sokol H. Králové3:38,8
5.Šíla Petr2.ZŠ Ml. Boleslav3:39,3
6.Medek OndřejAC Turnov3:41,4
7.Gajdoš TobiášTJ Rumburk3:43,2
8.Hušek JanZŠ Kněžmost3:43,7
9.Maroul TomášIVAR CS3:44,1
10.Dlask JanZŠ Bakov n.J.3:49,8
11.Štěpánek JakubTJ Desná3:53,9
12.Šolc ChlebLIAZ Jablonec3:54,5
13.Klíma OndřejZŠ Bakov n.J.3:54,9
14.Pospíšil ViktorZŠ Kněžmost3:56,3
15.Mareček VojtěchZŠ Kněžmost3:56,7
16.Zeman RadimZŠ Bakov n.J.3:57,3
17.Bělský TomášAC Mladá Boleslav4:00,4
18.Dvořák TomášTJ Desná4.05,1
19.Beneš MartinZŠ Kněžmost4:05,9
20.Týbl MatyášTJ Desná4:10,3
21.Jireš DavidZŠ Bakov n.J.4:13,2
22.Kirchschläger DanielZŠ Bakov n.J.4:16,7
23.Čonka JakubZŠ Bakov n.J.4:21,5
24.Klíma VojtěchZŠ Bakov n.J.4.30,7
25.Kirchschläger JiříZŠ Bakov n.J.4:33,5
26.Maršálek OndřejZŠ Kněžmost4:34,5
27.Masopust MartinZŠ Bakov n.J.4:38,7
28.Eichler LukášZŠ Slaný4:39,3
29.Černý LukášZŠ Semčice4:45,2
30.Čižmár MatějSokol Vlastibořice4:55,4
Starší žáci (1999 - 2001) - 150 m - traťový rekord 4:35,0
1.Bystřinec ŠtěpánZŠ Kněžmost5:06,8
2.Hradec LubošSK Luštěnice5:12,9
3.Vorel Martin6.ZŠ Mladá Boleslav5:12,8
4.Oudrnický MartinZŠ Kněžmost5:26,9
5.Šolc TimothyLIAZ Jablonec5:52,5
6.Štýbr AdamZŠ Benátky6:36,5
Dorostenci (1996 - 1998) - 1500 m - traťový rekord 4:43,2
1.Kopal MartinZŠ Kněžmost5:06,1
 
Štafeta 4x1 kolo
Žáčci a žákyňky (kategorie A) - traťový rekord 4:37,4
1.Kotus AdamTJ Desná5:04,7
Horká Karolína
Kratochvíl Václav
Nepimachová Lucie
2.Šulc FilipZŠ Bakov n.J.5:09,7
Voborník Matěj
Čapková Claudie
Mendlíková Kateřina
3.Uhlíř OndraTJ Desná5:13,6
Indráčková Anežka
Rácová Kristýna
Dufek Jan
Mladší žáci a žákyně (kategorie B) - traťový rekord 3:42,1
1.Kroupová NikolaAC Turnov3:42,5
Martínková Eliška
Hanyk Michal
Medek Ondřej
2.Janáková JanaTJ Desná4:00,5
Janáková michaela
Dvořák Tomáš
Štěpánek Jakub
3.Cibulková EliškaZŠ Bakov n.J.4:04,3
Čonka Jakub
Kovářová Adriana
Klíma Ondřej
4.Kautzká KarolínaZŠ Kněžmost4:12,7
Nikodémová Eliška
Pospíšil Viktor
Mareček Vojtěch
5.Šíma PetrBK Ml. Boleslav4:16,6
Šímová Žaneta
Hašlarová Tereza
Hašlar Jan
6.Fišerová LeonaTJ Desná4:18,0
Šťastná Adéla
Týbl Matyáš
Trnečková Simona
7.Vrbatová Lilianamix Turnov4:22,3
Marečková EliškaKněžmost
Zeman RadimBakov
Jireš David
8.Pospíšilová BarboraZŠ Kněžmost4:24,2
Hušek Jan
Pospíšil Adam
Zimová Kateřina
Starší žáci a žákyně (kategorie C) - tarťový rekord 3:34,0
1.Kovářová EliškaZŠ Kněžmost3:29,7TR
Bystřinec Štěpán
Oudrnický Martin
Pospíšilová Klára
2.Korelová KateřinaZŠ Bakov n.J4:01,5
Vavřenová Eliška
Zahrádková Viktorie
Baliczová Anna
3.Venerová KateřinaTeam Bohouše Zítky4:02,9
Bělský Tomáš
Milerová Veronika
Gajdoš Tobiáš

Fotogalerie

Žákovský běh Bakovem 2014

Žákovský běh Bakovem 2014

 
Žákovský běh Bakovem 2014

Žákovský běh Bakovem 2014

 
Žákovský běh Bakovem 2014

Žákovský běh Bakovem 2014

 
Žákovský běh Bakovem 2014

Žákovský běh Bakovem 2014

 
Žákovský běh Bakovem 2014

Žákovský běh Bakovem 2014

 
Žákovský běh Bakovem 2014

Žákovský běh Bakovem 2014

 
Žákovský běh Bakovem 2014

Žákovský běh Bakovem 2014

 
Žákovský běh Bakovem 2014

Žákovský běh Bakovem 2014

 
Žákovský běh Bakovem 2014

Žákovský běh Bakovem 2014

 
Žákovský běh Bakovem 2014

Žákovský běh Bakovem 2014

 
Žákovský běh Bakovem 2014

Žákovský běh Bakovem 2014

 
Žákovský běh Bakovem 2014

Žákovský běh Bakovem 2014

 
Žákovský běh Bakovem 2014

Žákovský běh Bakovem 2014

 
 
15.4.2014 10:51:05 | přečteno 2709x | magdalena.bulirova