Kdo vyhraje?

tanec

Zimní měsíce jsou v tanečním sportu vždy ve znamení Mistrovství České republiky v latinsko – amerických a Mistrovství České republiky ve standardních tancích. 

Je to vrchol sezóny, ke kterému páry směřují maximální úsilí, co se týče přípravy na soutěž. Oproti běžným soutěžím, které páry absolvují během celého roku, výsledek na mistrovství je v sezóně vždy ten nejdůležitější.

Na mistrovství se ale musíte kvalifikovat. V republice jsou stovky tanečních párů různých věkových a výkonnostních kategorií, které se podle těchto dvou kritérií kombinují. Pokud patříte např. do věkové kategorie Junior II., můžete soutěžit ve výkonnostních třídách D, C, B. U dospělých jsou to kategorie D, C, B, A, M. Pro start na mistrovství musíte mít vytancovanou tu nejvyšší možnou výkonnostní třídu, tudíž už jen fakt, že se můžete zúčastnit mistrovství, vás katapultuje mezi ty nejlepší taneční páry v republice v dané věkové kategorii. Náš klub se v současnosti může pyšnit několika vynikajícími tanečními páry, které můžou bojovat o titul Mistr České republiky díky skvělým trenérům a nadšení, které do tance dávají.

A teď trocha historie… 

Výsledky z MČR LAT a STT 2013:

LAT:
Adam Zítka a Anna Štučková - JUN II. 15. místo

STT:
Adam Zítka a Anna Štučková - JUN II. 13. místo
Vít Domorád a Simona Tejcová - DOSPĚLÍ 15. místo, - do 21 LET 2. místo!
Tomáš Turek a Lenka Kopalová - DOSPĚLÍ 42. místo

V letošním roce se MČR LAT neúčastnil žádný pár, ale na STT (22. 2. 2014, Praha Lucerna) se připravují opět 3 taneční páry ve 3 věkových kategoriích:

JUN I. - Richard Rambousek a Tereza Štěpánková
MLÁDEŽ - Adam Zítka a Anna Štučková
DOSPĚLÍ - Vít Domorád a Simona Tejcová

Držte jim palce!

I nadále hledáme mladé talenty. 

Přijďte se podívat na náš trénink každé pondělí, středu či čtvrtek, kdy probíhají přípravky pro děti. Více informací najdete na www.tkrytmus.eu nebo na telefonních číslech 724 189 146 (pí Řípová), 602 266 034 (Vít Domorád).

Tým TK Rytmus

Kdo vyhraje?

TK Rytmus

TK Rytmus

Vít Domorád a Simona Tejcová na stupních vítězů MČR STT 2013
 
TK Rytmus

TK Rytmus

Richard Rambousek, Tereza Štěpánková, Adam Zítka a Anna Štučková s trenérkou Monikou Mihalíkovou
 
 
14.2.2014 10:36:04 | přečteno 562x | magdalena.bulirova
load