Mladší žáci opět bodovali!!!

Házená

V neděli 26. ledna se zúčastnily chlapecké složky našeho oddílu Zimního halového poháru v Řevnicích.

Největší úspěchy byly očekávány od týmu mladších žáků a ukázalo se, že toto očekávání není přehnané. Mladší žáci se na tento turnaj opravdu svědomitě připravovali celou zimní přestávku. Ať už to byly tréninky, které měli dvakrát týdně, nebo jejich velice zodpovědný přístup k týmové hře, na turnaji jsme mohli pozorovat jejich velké zlepšení oproti podzimu, díky kterému turnaj suverénně vyhráli. Prvním soupeřem byl zcela nový celek KNH Spoje Praha, od kterého jsme nikdo nevěděli, co máme očekávat. Tento celek se bakovským nakonec podařilo porazit v poměru 12:11. K druhému zápasu s domácím, řevnickým celkem nastupovali kluci s velkým respektem, protože celou podzimní část to byl velmi vyrovnaný soupeř. Obavy byly naštěstí zbytečné, bakovští bezpečně vyhráli 15:7 a tím si zajistili postup na Finále Zimního halového poháru, který se bude konat 29.3. ve Staré Vsi nad Ondřejnicí.

Zimního halového poháru v Řevnicích se také účastnil celek starších žáků a dorostenců. Starší žáci by měli také šanci na výhru i přes to, že je v současnosti tento tým z velké části doplněn mladšími žáky. Tým však byl oslaben o nemocného obránce, který jak jsme se mohli na poháru přesvědčit je pro tým velkou oporou. Nebyl to však jediný důvod, proč skončilo družstvo až na čtvrtém místě. Zápasy sehráli s týmy Čakovic – 12:20, se Spoji Praha –9:16 a poté s domácími Řevnicemi – 10:16.

Tým dorostenců odjel v plné sestavě, ale i přesto se mu nepovedlo turnaj zcela ovládnout. První zápas s týmem Čakovic vypadal velice slibně, bakovští dlouhou dobu udržovali minimálně jednobrankový náskok, bohužel v poslední vteřině byl faulován útočník čakovických, který z trestu vstřelil vyrovnávací branku a zápas tak skončil 9:9. S týmem Spojů si bakovští poradili lépe a vyhráli s dvoubrankovým náskokem 11:9. Domácí celek je již delší dobu pro naše hráče velmi těžkým soupeřem take proto, že většina řevnických je v dorostu posledním rokem a jsou tím pádem proti některým z našich hráčů starší o 3 – 4 roky, což je v tomto věku velmi znatelný rozdíl. Zápas tak skončil naší prohrou s výsledkem 6:13. Bakovští dorostenci tak s jednou výhrou a jednou remízou a jednou prohrou obsadili třetí místo.

Mladší žáci

26 1 2014

26 1 2014

 
 
7.2.2014 21:18:16 | přečteno 526x | magdalena.bulirova
load