Antigenní testování v Mnichově Hradišti

test covid 2

Dalším místem pro antigenní testování je Volnočasové centrum v Mnichově Hradišti od 17.2. a 24.2.2021.

Vážení, 

pandemická situace se nelepší, proto se snažíme, aby v ORP Mnichovo Hradiště vzniklo místo na testování tak i očkování a ulehčili jsme tím cestování občanů do Mladé Boleslavi.

Připravili jsme antigenní testování v Mnichově Hradišti, které bude probíhat ve dnech 17.2.2021 a 24.2.2021 vždy od 8:00 – 17:00 hodin ve Volnočasovém centru Mnichovo Hradiště, Zámecká 744, 

Poskytovatelem bude Asociace samaritánů České republiky a možnost nechat se otestovat bude mít každý, kdo si rezervuje svůj termín na

S sebou postačí pouze kartička pojištěnce (v případě cizince číslo pojištění) a průkaz totožnosti. Výsledky budou sdělovány do 20 minut po odběru vzorků. Pokud bude o testování zájem bude pokračovat každou další středu. Testování může využít kdokoliv bez ohledu na místo bydliště.

Od 1.3 dále budete také připraveno očkovací místo v městském kině v Mnichově Hradišti. Zajištění očkování je předběžně dohodnuto s Klaudiánovou nemocnicí. Jakmile bude jasné, že je dostatek očkovací látky i pro očkovací místo v Mnichově Hradišti budeme vás o spuštění očkovacího místa informovat.

Všem Vám přeji pevné zdraví,

Mgr. Ondřej Lochman, Ph.D. starosta města Mnichovo Hradiště 

12.2.2021 21:37:40 | přečteno 887x | magdalena.bulirova
Štítky: facebook