Hlášení městského rozhlasu 01.08.2022

Uzavření Městské knihovny, Čipování nádob na směsný komunální odpad, Letní kino, Divadelní den na Zvířeticích, Pracovní nabídka

Městská knihovna Bakov nad Jizerou informuje čtenáře, že od 8. do 12. srpna 2022 bude knihovna z důvodu čerpání dovolené uzavřena.

Město Bakov nad Jizerou informuje občany, že ve čtvrtek 04.08.2022 bude pokračovat čipování nádob na směsný komunální odpad v místních částech Chudoplesy, Podhradí, Zvířetice, Malý Rečkov a Velký Rečkov. Občané najdou informační letáček ve schránce. Prosíme, připravte nádobu k očipování před dům tak, aby byla k dispozici od 6:00 do 17:00 hodin a to i po svozu odpadu. Čipování budou provádět naši brigádníci.

Město Bakov nad Jizerou zve občany na letní kino, které se uskuteční v sobotu 13.08.2022 na Mírovém náměstí. Promítat se bude film „Po čem muži touží 2“.

Turistické informační centrum Zvířetice Vás zve na Divadelní den na Zvířeticích, který se konáv sobotu 20.08.2022 od 15 hodin. Připravena jsou tři pohádková představení – Tajemství kamenného vrchu, O krásné paní a lněné kytli. Zlatým hřebem pak bude večerní balada Radúz a Mahulena s českou hereckou hvězdou Walérií Zawadskou.

Město Bakov nad Jizerou nabízí pracovní pozici referent odboru správy majetku a investic. Požadavky: středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou, praxe a zkušenosti s agendou pozemků nebo praxe ve veřejné správě výhodou, pečlivost, spolehlivost, znalost práce na PC, ŘP sk. B. Přihlášky doručte do 17 hodin dne 22.08.2022 na MěÚ Bakov nad Jizerou. Bližší informace na webu.

1.8.2022 16:42:17 | přečteno 124x | dana.holcova