Hlášení městského rozhlasu 05.09.2022

Nález klíče, Pracovní nabídky

V pátek 02. 09. 2022 byl nalezen klíč v pekárně Náš chléb u vlakové zastávky Bakov nad Jizerou. Kdo klíč postrádá, může si jej vyzvednout v uvedené pekárně.

Město Bakov nad Jizerou nabízí pracovní pozici vedoucí Odboru stavebního a životního prostředí. Požadavky: VŠ nebo vyšší odborné v oboru stavebnictví a 2 roky praxe nebo SŠ v oboru stavebnictví a praxe 3 roky, znalost právních předpisů k vykonávané agendě, orientace v projektové dokumentaci, územních plánech a mapách, praxe ve VS výhodou, ŘP sk. B. Přihlášky doručte do 12 hodin dne 16. 09. 2022. Bližší informace na webu.

Město Bakov nad Jizerou nabízí pracovní pozici referent odboru správy majetku a investic – správa pozemků. Požadavky: minimálně SŠ s maturitou, praxe a zkušenosti s agendou pozemků výhodou, pečlivost, spolehlivost, důslednost, znalost práce na PC, praxe ve VS výhodou, ŘP sk. B. Přihlášky doručte do 14 hodin dne 14. 09. 2022. Bližší informace na webu.

5.9.2022 15:44:51 | přečteno 237x | dana.holcova