Hlášení městského rozhlasu 07.09.2022

Pozvánka na zasedání zastupitelstva města, Pracovní nabídky, Kanalizace na Malé Bělé

Město Bakov nad Jizerou Vás zve na zasedání zastupitelstva města, které se koná v pondělí 12. 09. 2022 od 17 hodin v jednací místnosti budovy Radnice.

Město Bakov nad Jizerou hledá brigádníky na pozici asistent na přechodu pro chodce. Jedná se o zajištění asistence při přecházení dětí na cestě do školy. Požadujeme spolehlivost a dobrý zdravotní stav. V případě zájmu volejte na tel. č. 602 749 734.

Město Bakov nad Jizerou nabízí pracovní pozici vedoucí Odboru stavebního a životního prostředí. Požadavky: VŠ nebo vyšší odborné v oboru stavebnictví a 2 roky praxe nebo SŠ v oboru stavebnictví a praxe 3 roky, znalost právních předpisů k vykonávané agendě, orientace v projektové dokumentaci, územních plánech a mapách, praxe ve VS výhodou, ŘP sk. B. Přihlášky doručte do 12 hodin dne 16. 09. 2022. Bližší informace na webu.

Město Bakov nad Jizerou nabízí pracovní pozici referent odboru správy majetku a investic – správa pozemků. Požadavky: minimálně SŠ s maturitou, praxe a zkušenosti s agendou pozemků výhodou, pečlivost, spolehlivost, důslednost, znalost práce na PC, praxe ve VS výhodou, ŘP sk. B. Přihlášky doručte do 14 hodin dne 14. 09. 2022. Bližší informace na webu.

Na základě vyjádření spol. VaK Mladá Boleslav a.s. bude během měsíce září dokončeno kolaudační řízení a kanalizace na Malé Bělé bude uvedena do provozu. O přesném datu možného připojení Vás budeme včas informovat.

7.9.2022 15:50:20 | přečteno 383x | dana.holcova