Hlášení městského rozhlasu 09.02.2022

Odstávka pitné vody, Akce Městské knihovny, Pracovní nabídky

VaK a.s., Mladá Boleslav oznamují občanům, že ve čtvrtek 10.2.2022 bude v době od 8 do 14 hodin z důvodu opravy vodovodu přerušena dodávka pitné vody v části ul. Na Výsluní od ul. Svatojánská k ul. Fügnerova, a v části ul. 5. května a ul. Dvořákova od ul. Svatojánské k ul. Macharova.

Městská knihovna v Bakově nad Jizerou Vás zve 14. 02. 2022 na „Rande naslepo s knihou“. Knihy si budete vybírat podle žánru nikoliv dle obalu či autora.

Firma TETRAM přijme pracovní sílu do vzorkové prodejny. Pracovní náplň: občasná, nepravidelná výpomoc při zajištění činnosti prodejny. Vhodné i pro důchodce. Bližší informace na tel. č. 326 781 541 nebo na prodejně.

Město Bakov nad Jizerou hledá brigádníky na pozici asistent na přechodu pro chodce. Jedná se o asistenci při přecházení dětí na cestě do školy. Pracovní doba od 7 do 8 hodin. Požadujeme spolehlivost a dobrý zdravotní stav. Nástup možný ihned. V případě zájmu volejte na tel. č. 602 749 734. Bližší informace na webu.

Město Bakov nad Jizerou nabízí pracovní pozici strážník městské policie. Požadavky: ŘP sk. B – aktivní řidič, fyzická zdatnost, zvládání stresových situací, zbrojní průkaz sk. D a platné osvědčení pro výkon povolání strážníka výhodou. Přihlášky doručte do 12 hodin dne 18. 02. 2022. Bližší informace na webu města.

Město Bakov nad Jizerou nabízí pracovní pozici referent životního prostředí – zástup za MD. Požadavky: minimálně SŠ, zaměření na životní prostředí výhodou, ŘP sk. B - aktivní řidič, dobrá znalost práce na PC, praxe ve VS na úseku životního prostředí a zkouška odborné způsobilosti výhodou. Přihlášky doručte do 12 hodin dne 18. 02. 2022. Bližší informace na webu města.

9.2.2022 20:18:55 | přečteno 175x | dana.holcova