Hlášení městského rozhlasu 14.02.2022

Jednání zastupitelstva města, Nález klíčů, Pracovní nabídky

Město Bakov nad Jizerou Vás zve na zasedání zastupitelstva města, které se koná ve středu 16. 02. 2022 od 17 hodin ve společenském sále Radnice.

Minulý týden v pátek byl nalezen poblíž ZŠ svazek 4 klíčů. Bližší informace na podatelně MěÚ Bakov nad Jizerou.

Město Bakov nad Jizerou hledá brigádníky na pozici asistent na přechodu pro chodce. Jedná se o asistenci při přecházení dětí na cestě do školy. Pracovní doba od 7 do 8 hodin. Požadujeme spolehlivost a dobrý zdravotní stav. Nástup možný ihned. V případě zájmu volejte na tel. č. 602 749 734. Bližší informace na webu.

Město Bakov nad Jizerou nabízí pracovní pozici strážník městské policie. Požadavky: ŘP sk. B – aktivní řidič, fyzická zdatnost, zvládání stresových situací, zbrojní průkaz sk. D a platné osvědčení pro výkon povolání strážníka výhodou. Přihlášky doručte do 12 hodin dne 18. 02. 2022. Bližší informace na webu města.

Město Bakov nad Jizerou nabízí pracovní pozici referent životního prostředí – zástup za MD. Požadavky: minimálně SŠ, zaměření na životní prostředí výhodou, ŘP sk. B - aktivní řidič, dobrá znalost práce na PC, praxe ve VS na úseku životního prostředí a zkouška odborné způsobilosti výhodou. Přihlášky doručte do 12 hodin dne 18. 02. 2022. Bližší informace na webu města.

14.2.2022 16:46:19 | přečteno 161x | ivana.lisicka