Hlášení městského rozhlasu 20.07.2022

Čipování nádob na směsný komunální odpad, Uzavření Městské knihovny, Pracovní nabídka

Městský úřad Bakov nad Jizerou informuje občany, že dnes a ve čtvrtek pokračuje čipování nádob na směsný komunální odpad. Dnes brigádníci pracují v okolí základní školy, náměstí a kostela sv. Bartoloměje. Zítra pak v Malé Bělé. Prosíme, připravte nádobu k očipování před dům tak, aby byla k dispozici od 6:00 do 17:00 hodin a to i po svozu odpadu.

Městská knihovna Bakov nad Jizerou informuje čtenáře, že od 8. do 12. srpna 2022 bude knihovna z důvodu dovolené uzavřena.

Město Bakov nad Jizerou nabízí pracovní pozici vedoucí oddělení bytového a nebytového fondu. Požadavky: VŠ vzdělání nebo vyšší odborné, orientace v problematice majetkoprávní agendy, znalost zákona o obcích, praxe s vedením kolektivu, manažerské a komunikační schopnosti, spolehlivost, znalost práce na PC, ŘP sk. B. Přihlášky doručte do 14 hodin dne 28.07.2022. Bližší informace na webu.

20.7.2022 15:36:42 | přečteno 157x | dana.holcova