Hlášení městského rozhlasu 21.03.2022

Materiální humanitární sbírka, Jazykové kurzy, Prodej army výstroje, Nabídka brigády

Město Bakov nad Jizerou stále zajišťuje pro občany z Ukrajiny humanitární pomoc. Ta je soustředěna v bývalém obchodním domě Jizera na náměstí, kde je zajištěn výdej i případný příjem dalších věcí každou středu od 15 do 16 hodin a v pátek od 11 do 12 hodin. Poptávají se spacáky, karimatky, matrace  a knihy pro děti i dospělé v ukrajinštině.

Pan Libor Svoboda pořádá jazykové kurzy a přednášky s názvem „Jak se konečně naučit cizí jazyk“. Tyto kurzy jsou určeny pro všechny zájemce o cizí jazyky. Více informací najdete na stránkách www.jaksenaucitjazyk.cz.

Zítra 22.3.2022 bude na náměstí u bývalého OD Jizera od 11.30 do 16.30 probíhat prodej armádní výstroje jako maskáče, kraťasy, armádní obuv, batohy a další armádní zboží. Prodejce armádní výstroj rovněž vykupuje.

Město Bakov nad Jizerou hledá brigádníky na pozici asistent na přechodu pro chodce. Jedná se o asistenci při přecházení dětí na cestě do školy. Pracovní doba od 7 do 8 hodin. Požadujeme spolehlivost a dobrý zdravotní stav. Nástup možný ihned. V případě zájmu volejte na tel. č. 602 749 734. Bližší informace na webu.
21.3.2022 16:46:36 | přečteno 406x | dana.holcova