Hlášení městského rozhlasu 24.01.2022

Žádost OV Horka, Inzerce firmy Havelka, Pracovní nabídky

OV Horka žádá občany Horek, Bud, Trenčína a Bakova o podporu petičního výboru při jednání se zastupiteli města, které proběhne 31. 01. 2022 od 17 hodin na Radnici. Jednat se bude o výstavbě nové velkokapacitní haly v průmyslové zóně u benzinky a obnovu staré historicky doložené polní cesty Horka – Trenčín. Děkujeme, že do toho jdete s námi.

Firma Havelka uhelné sklady garantuje výhodné ceny kvalitního uhlí a briket pro objednávky přijaté do 10. února. Zajistěte si dostatečnou zásobu uhlí a fixaci ceny u firmy Havelka. Objednávejte na tel. č. 602 489 489.

ZZN Polabí, a.s., středisko Kněžmost přijme na zkrácený pracovní poměr pracovníka na úklid administrativních prostor, výdej cca 10 obědů a jednoduché administrativní evidence. Požadavky: vyučen, vhodné pro ženy na MD nebo aktivní důchodce. Pracovní doba od 8 do 13 hodin. Nástup možný ihned. Informace na tel. č. 602 404 188 nebo na e-mail: pavel.hejduk@zznpolabi.cz.

Město Bakov nad Jizerou hledá brigádníky na pozici asistent na přechodu pro chodce. Jedná se o asistenci při přecházení dětí na cestě do školy. Pracovní doba od 7 do 8 hodin. Požadujeme spolehlivost a dobrý zdravotní stav. Nástup možný ihned. V případě zájmu volejte na tel. č. 602 749 734. Bližší informace na webu.

24.1.2022 15:57:26 | přečteno 256x | ivana.lisicka