Hlášení městského rozhlasu dne 08.08.2022

Uzavření Městské knihovny, Čipování nádob na směsný komunální odpad, Letní kino, Divadelní den na Zvířeticích, Pracovní nabídka

Městská knihovna Bakov nad Jizerou informuje čtenáře, že tento týden je knihovna z důvodu dovolené uzavřena.

MěÚ Bakov nad Jizerou oznamuje občanům, že ve čtvrtek 11. 08. 2022 bude pokračovat čipování nádob na směsný komunální odpad v ul. Žižkova a Husova. Informační letáček obdrží občané do schránky. Připravte prosím nádobu k očipování před dům tak, aby byla k dispozici od 6 do 15 hodin a to i po svozu odpadu.

Město Bakov nad Jizerou zve občany na letní kino, které se uskuteční v sobotu 13.08.2022 na Mírovém náměstí od 21 hodin. Promítat se bude film „Po čem muži touží 2“.

TIC Zvířetice Vás zve 20. 08. 2022 od 15 hodin na Divadelní den na Zvířetících. Připravena jsou tři pohádková představení – Tajemství kamenného vrchu, O krásné paní a lněné kytli a večerní balada Radůz a Mahulena s herečkou Walérií Zawadskou. Předprodej vstupenek v TIC Zvířetice.

Město Bakov nad Jizerou nabízí pracovní pozici referent odboru správy majetku a investic – správa pozemků. Požadavky: minimálně SŠ s maturitou, praxe a zkušenosti s agendou pozemků výhodou, pečlivost, spolehlivost, důslednost, znalost práce na PC, praxe ve VS výhodou, ŘP sk. B. Přihlášky doručte do 17 hodin dne 22.08.2022. Bližší informace na webu.

8.8.2022 16:02:17 | přečteno 478x | ivana.lisicka