Hlášení městského rozhlasu dne 14.11.2022

Loutková pohádka, Advent na hradě Zvířetice, Vánoční jarmark, Pracovní nabídky

Muzeum Bakovska zve holčičky a kluky ve středu 16.11.2022 od 16 hodin na loutkovou pohádku „Příběh šneka Bedřicha“.

TIC Zvířetice a spolek Lovi Vás zve v sobotu 26. 11. 2022 od 12 do 17 hodin na zahájení adventu na Zvířeticích. Připraven je bohatý program, vánoční tržiště, jídlo a pití, zdobení stromečku pro zvířátka a mnoho dalšího. Výtěžek z akce a dárečky budou věnovány maminkám s dětmi z azylového domu a dětem ze sociálně slabších rodin.

Město Bakov nad Jizerou Vás zve v neděli 27. 11. 2022 od 13 hodin na náměstí na Vánoční jarmark. Tradičně vystoupí děti z MŠ a ZŠ, Furianti Malá Bělá a chybět nebude ani malý živý betlém. Těšit se můžete i na slavnostní rozsvícení vánočního stromu.

Město Bakov nad Jizerou nabízí pracovní pozici referent stavebního úřadu. Požadavky: znalost právních předpisů vztahujících se k vykonávané agendě, orientace v projektové dokumentaci, práce s mapovými podklady a územním plánem, samostatnost, znalost práce na PC, ŘP sk. B, výhodou praxe ve veřejné správě a zkouška odborné způsobilosti na úseku územního rozhodování, stavebního řádu a vyvlastnění. Přihlášky doručte do 17 hodin dne 21.11.2022. Bližší informace na webu města.

Město Bakov nad Jizerou hledá brigádníky na pozici asistent na přechodu pro chodce. Jedná se o zajištění asistence při přecházení dětí na cestě do školy. Požadujeme spolehlivost a dobrý zdravotní stav. V případě zájmu volejte na tel. č. 602 749 734.

14.11.2022 17:49:00 | přečteno 152x | ivana.lisicka