Hlášení městského rozhlasu dne 27.06.2022

Výstava ZUŠ zrušena, Pohádka v městské knihovně, Pojizerský folklorní festival, Uzavírka náměstí, Pracovní nabídka

ZUŠ v Bakově nad Jizerou oznamuje, že závěrečná výstava „Krajiny země“, která měla být zahájena 28. 6. 2022 je z důvodu nemoci zrušena.

Městská knihovna Bakov nad Jizerou zve děti dnes od 15.30 hodin na pohádku loutkového divadla „O zakleté labuti“. Po pohádce Vás čeká tvůrčí dílna, malování na obličej a bublinkohraní.

Dne 23. 6. 2022 kolem 21 hodiny se ztratil kocour.  Naposledy byl viděn na zahradě v Jiráskově ulici. Slyší na jméno IRON, jsou mu 4 roky a je černobílé barvy. Žije v baráku a není zvyklý se toulat venku, takže je dost plachý. Bližší informace o jeho případném výskytu volejte na tel. č. 604 155 667.

Všichni jste srdečně zváni 02. 07. 2022 na 10. ročník Pojizerský folklorní festival. Zahájen bude ve 13 hodin pietním aktem v Komenského sadech. Následně se průvod odebere na náměstí, kde proběhne slavnostní zahájení, proběhne křest knihy „Hudebníkem u ČS kavalerie v Rusku“ a vystoupí soubory z různých koutů ČR. Festivalu předchází dne 01. 07. 2022 od 19 hodin v divadelním sále radnice beseda se sportovním trenérem a koučem Marianem Jelínkem. Předprodej vstupenek v Muzeu Bakovska.

Upozorňujeme občany, že při konání folklorního festivalu bude v sobotu 2.7.2022 uzavřeno Mírové náměstí. Uzavírka a objízdná trasa bude značena dopravními značkami.

Město Bakov nad Jizerou nabízí pracovní pozici vedoucí finančního odboru. Požadavky: VŠ vzdělání nebo vyšší odborné, ekonomické zaměření výhodou, znalost podvojného účetnictví, závěrkových prací a sestavování výkazů, znalost v oblasti finančního hospodaření, rozpočtu a účetnictví územních samosprávných celků výhodou. Přihlášky doručte do 17 hodin dne 11.07.2022. Bližší informace na webu.

27.6.2022 16:51:31 | přečteno 252x | ivana.lisicka