Hlášení městského rozhlasu dne 29.08.2022

Nabídka firmy Havelka, Pracovní nabídky,

U Firmy Havelka nyní nakoupíte uhlí, brikety i koks. Už jen do 31. srpna za letní ceny. Objednávky na tel. č. 602 489 489.

Město Bakov nad Jizerou nabízí pracovní pozici hlavní účetní. Požadavky: vyšší odborné v oboru ekonomiky a účetnictví výhodou, popř. SŠ, spolehlivost, pečlivost, nutná znalost práce na PC, praxe ve veřejné správě a zkouška zvláštní odborné způsobilosti výhodou. Přihlášky doručte do 17 hodin dne 05. 09. 2022. Bližší informace na webu.

Město Bakov nad Jizerou nabízí pracovní pozici vedoucí Odboru stavebního a životního prostředí. Požadavky: VŠ nebo vyšší odborné v oboru stavebnictví a 2 roky praxe nebo SŠ v oboru stavebnictví a praxe 3 roky, znalost právních předpisů k vykonávané agendě, orientace v projektové dokumentaci, územních plánech a mapách, praxe ve VS výhodou, ŘP sk. B. Přihlášky doručte do 12 hodin dne 16.09.2022. Bližší informace na webu.

Město Bakov nad Jizerou nabízí pracovní pozici referent odboru správy majetku a investic – správa pozemků. Požadavky: minimálně SŠ s maturitou, praxe a zkušenosti s agendou pozemků výhodou, pečlivost, spolehlivost, důslednost, znalost práce na PC, praxe ve VS výhodou, ŘP sk. B. Přihlášky doručte do 14 hodin dne 14.09.2022. Bližší informace na webu.

Hledají se kolegové na ostrahu objektu uprchlického zařízení v Bělé pod Bezdězem. Vhodné pro muže, ženy, OZP i důchodce. Certifikát strážného podmínkou, nástup možný ihned. Tel. kontakt 725 677 254.

29.8.2022 19:26:18 | přečteno 284x | ivana.lisicka