Hlášení městského rozhlasu dne 31.08.2022

Den otevřených dveří v Základní škole, Pohár města Bakov nad Jizerou, Přírodovědné odpoledne na TIC Zvířetice, Pracovní nabídky

Všichni jste srdečně zváni na Den otevřených dveří, který proběhne v sobotu 03. 09. 2022 od 10 do 14 hodin v Základní škole Bakov nad Jizerou. Slavnostně budou otevřeny nové odborné učebny. Vstup je žákovským vchodem z parku.

V sobotu 03. 09. 2022 se ve Volnočasovém areálu koná již 17. ročník cyklistických závodů Pohár města Bakov nad Jizerou. Veškeré informace včetně možnosti přihlášení k závodu najdete na www.poharbakova.cz. Start závodu je zdarma.

TIC Zvířetice Vás zve v sobotu 03. 09. 2022 od 14 hodin na přírodovědné odpoledne o hadech pro rodiny s dětmi pod názvem „Leze, leze had, není třeba se ho bát“.

Město Bakov nad Jizerou nabízí pracovní pozici hlavní účetní. Požadavky: vyšší odborné v oboru ekonomiky a účetnictví výhodou, popř. SŠ, spolehlivost, pečlivost, nutná znalost práce na PC, praxe ve veřejné správě a zkouška zvláštní odborné způsobilosti výhodou. Přihlášky doručte do 17 hodin dne 05. 09. 2022. Bližší informace na webu.

Město Bakov nad Jizerou nabízí pracovní pozici vedoucí Odboru stavebního a životního prostředí. Požadavky: VŠ nebo vyšší odborné v oboru stavebnictví a 2 roky praxe nebo SŠ v oboru stavebnictví a praxe 3 roky, znalost právních předpisů k vykonávané agendě, orientace v projektové dokumentaci, územních plánech a mapách, praxe ve VS výhodou, ŘP sk. B. Přihlášky doručte do 12 hodin dne 16.09.2022. Bližší informace na webu.

Město Bakov nad Jizerou nabízí pracovní pozici referent odboru správy majetku a investic – správa pozemků. Požadavky: minimálně SŠ s maturitou, praxe a zkušenosti s agendou pozemků výhodou, pečlivost, spolehlivost, důslednost, znalost práce na PC, praxe ve VS výhodou, ŘP sk. B. Přihlášky doručte do 14 hodin dne 14.09.2022. Bližší informace na webu.

31.8.2022 15:39:35 | přečteno 281x | ivana.lisicka