Šokující návštěva: bratra našel mrtvého v kuchyni!

Šokující návštěva: bratra našel mrtvého v kuchyni!

S velkými obavami o svého bratra se obrátil na strážníky městské policie muž v Bakově nad Jizerou. Ten přijel za bratrem na návštěvu, ale dobouchat se mu na něj nepodařilo. Že není něco v pořádku svědčil i fakt, že poštovní schránka přetékala dopisy a reklamními letáky.

Muže dlouho neviděli vycházet ani jeho sousedé. Navázat kontakt s obyvatelem domu se však nepodařilo ani přivolaným strážníkům městské policie. Deníku to potvrdil jejich ředitel Daniel Šulc. „Hlídka na místě provedla vizuální kontrolu objektu a zjistila, že v jedné z místností je zapnutá televize a navíc se tam neustále svítí," uvedl Šulc.

Strážníci se na místě pokusili zjistit, zda v domě nedošlo k úniku plynu. Nic ale cítit nebylo. Z důvodu možné obavy o život, nebo zdraví muže, rozhodli strážníci o tom, že se do pokusí do domu dostat. Na jejich neustálé klepání na okna i vstupní dveře totiž nikdo nereagoval. „Společně s oznamovatelem se hlídka dostala do objektu zadními dveřmi domu, které nebyly zajištěné," uvedl dále ředitel městských strážníků Daniel Šulc.

Mezi sklepem a přízemím domu čekala na strážníky překážka v podobě zamknutých dveřích. Aby mohla hlídka a muž strachující se o svého bratra v cestě pokračovat, musel jeden z mužů zákona dveře vyrazit. Strážníci se následně dostali až do kuchyně v přízemí domku. Tam na ně ovšem čekal smutný pohled! Pod stolem ležel muž bez jakýchkoliv známek života.

Že jde opravdu o bratra potvrdil strážníkům i muž, který hlídku přivolal. Strážníci na místo okamžitě přivolali boleslavskou záchrannou službu a do jejího příjezdu na místě setrvala. Ani přivolaní záchranáři však muži nedokázali život zachránit. „Podle zasahujícího lékaře se nejednalo o násilnou smrt," poznamenal závěrem k smutné bakovské události ředitel městské policie Daniel Šulc.

(Autor: Tomáš Ježek - Boleslavský deník)

17.10.2008 15:21:07 - aktualizováno 1.9.2011 10:55:00 | přečteno 584x | magdalena.bulirova
load