Březnový deník MP

dopravní nehoda

Sobota 11/3 17:25 hodin telefonicky oznámil občan, že mu byl v ulici Čechova poškozen plot pracovníky, provádějící prořez stromů na sousedním pozemku. Na místo vyjela hlídka, která zjistila, že slovní potyčka přešla do fyzického napadení a jeden z účastníků měl údajně vyhrožovat zbraní – nožem. Strážník ihned na místo přivolal hlídku Policie ČR, která si dořešení záležitosti převzala do své kompetence.

Sobota 11/3 20:26 hodin přijal strážník telefonické oznámení od třech žáků bakovské základní školy, které u zastávky ČD Bakov město kontaktoval podivný muž, který tvrdil, že utekl z PL Kosmonosy a chtěl nějaké peníze na cestu domů. Strážníkovi chlapci podali podrobný popis muže a sdělili, že ho budou z dálky sledovat. Po příjezdu na místo skutečně strážník muže nalezl a při kontrole totožnosti bylo zjištěno, že muž je skutečně na útěku z psychiatrické léčebny. Strážník na místo přivolal hlídku Policie ČR, která muže převzala a učinila další opatření. Všichni tři bakovští chlapci, Milan H., Radim M., a Dušan M., žáci sedmých a osmé třídy, byli za tento svůj rozvážný čin odměněni jak ze strany Města Bakov nad Jizerou, tak i vedení Základní školy.

Úterý 14/3 14:34 hodin přijal strážník telefonické oznámení o dopravní nehodě na Mírovém náměstí, kde projíždějící vozidlo porazilo na přechodu pro chodce přecházející dívku, a řidič z místa nehody ujel. Po příjezdu na místo strážník provedl veškeré úkony, související se zjištěním co největšího množství informací. Celá záležitost byla předána DI Policie ČR, která nehodu dále šetří ve své kompetenci.

Čtvrtek 16/3 11:58hodin přijala hlídka telefonické oznámení od občana, který si stěžoval na mladíka, nabízejícího levnou energii v ulici 5. května. Při kontrole místa a okolí byl ve Svatojánské ulici muž, zvonící na zvonek jednoho z domů zjištěn. Po kontrole jeho totožnosti bylo zjištěno, že se jedná o pracovníka firmy, provádějící distribuci energií. Jelikož mladík s přestupkem – porušení nařízení města Bakov nad Jizerou č. 1/2015 – nesouhlasil, byla záležitost předána příslušnému správnímu orgánu.

Čtvrtek 23/3 16:47 hodin požádala hlídku Policie ČR o spolupráci při prověření oznámení o podnapilém muži, ležícím u železničního přejezdu v Boleslavské ulici. Hlídka po příjezdu na místo zjistila, že u muže je již lékař RZS, která muže převezla k dalšímu ošetření.

Pátek 24/3 17:12 hodin při kontrolní činnosti zjistil strážník dopravní nehodu osobního automobilu a cyklisty v obci Malá Bělá. Jelikož u zraněného muže již probíhalo ošetření, strážník informoval Policii ČR a provedl prvotní úkony, zajištění místa nehody a usměrňování dopravy do příjezdu RZS a hlídky DI Policie ČR. Celou záležitost převzala Policie ČR do své kompetence.

Úterý 28/3 09:30 hodin zjistila hlídka při kontrole volnočasového areálu další známky vandalizmu, kdy došlo k poškození dveří k veřejným toaletám a sprchám a poškození výdlažby u místa k osvěžení. Celou záležitost strážníci předali příslušnému pracovníkovi Městského úřadu. V areálu budou prováděny zvýšené kontroly ze strany strážníků MP.

Pátek 31/3 23:00 hodin přijala hlídka strážníků telefonickou žádost DI PČR o spolupráci při odchytu psů při dopravní nehodě u obce Chudoplesy. Strážníci na místě provedli odchyt psa, kterého umístili v kotci na služebně MP a odchyt druhého psa, který byl z důvodu vážného poranění převezen na veterinární kliniku v Mladé Boleslavi, kde musel být pro vážná poranění uspán.

Oba psy si v neděli 2. dubna vyzvedl majitel, který byl na skutečnost odchytu hlídkou upozorněn a jeho totožnost byla předána DI Policie ČR.

Aleš Konývka
ředitel MP

Březen

ocenění

ocenění

 
dopravní nehoda

dopravní nehoda

 
 
13.4.2017 13:17:36 | přečteno 317x | magdalena.bulirova
load