Školní ples

Školní ples 2017

Školní plesy, stejně jako maturitní, bývají vždy netradiční, všichni jsou v očekávání, jak to bude probíhat, co klapne, co bude propadák, o čem se bude dlouho vyprávět a co to slibované překvapení. Přesně tak probíhal náš Školní ples, tedy ples ZŠ Bakov n. J. 

Na sále Radnice jsme se všichni sešli už v 18 h., abychom měli dost času na zábavu. Ples začal uvítáním přítomných paní ředitelkou a hned potom jsme společně začali „pařit“ na písničky s nacvičenou choreografií a na spoustu hitovek od DJ.

O předtančení se postaral taneční pár TK Rytmus Bakov n. J. R. Rambousek + V. Bulířová, dále se představily malé zumbistky pod vedením D. Dohnalové a neuvěřitelné kousky předvedli svěřenci p. Gavury z oddílu taekwondoo.

Velkou atrakcí byla pro děti bezesporu koupě tomboly, která byla letos opravdu kvalitní a bohatá. Mladší děti odešly a ve 21.30 h. přišlo na řadu slibované překvapení -  slavnostní nástup žáků 9. ročníku a jejich absolventské šerpování z rukou současných i bývalých třídních učitelek. Pak už pokračoval absolutně tradiční ples.

Děkujeme všem za účast, vytvoření superatmosféry, pomoc při organizaci, podporu a za dárky do hry o ceny. Tak příští rok zase na Školním plese!

 Za celý organizační tým J. Brychová         

Školní ples

Školní ples 2017

Školní ples 2017

 
Školní ples 2017

Školní ples 2017

 
 
10.4.2017 20:31:57 | přečteno 471x | magdalena.bulirova
load