Na vavřínech neusnuli!

Taekwon-do Kobukson ITF

Žáci naší základní školy ze sportovního oddílu Taekwon-do Kobukson ITF pravidelně navazují na své úspěchy z minulosti. Pod vedením svého trenéra mistra Jána Gavury (IV. DAN), si i letos zúčastnili prestižního šampionátu Best of the best (Nejlepší z nejlepších), který se konal 18. května v Říčanech. 

Ve velmi silné konkurenci 250 borců ze 4 zemí (Maďarska, Slovinska, Rakouska a Slovenska) reprezentovalo naši ZŠ a město Bakov nad Jizerou 6 nominovaných a všichni se dokázali ve svých kategoriích medailově prosadit.

Cenné kovy jim i tentokrát zazvonily na hrudích, ať už to bylo v disciplínách TUL (povinné sestavy) nebo Matsogi (kontaktní boj). Tady přinášíme jména našich mladých gladiátorů.

Jaroslav Bajer (1x stříbrná, 1x bronzová medaile), Štěpán Andrt (1x stříbrná, 1x bronzová medaile), Vojtěch Andrt (1x stříbrná, 1x bronzová medaile), Roman Popov (2x bronzová medaile), Martin Tran (1x bronzová) a Daniel Císař (1x bronzová).

Šest statečných přivezlo do Bakova n. J. 10 medailí!

Blahopřejeme za vzornou reprezentaci.

Znovu se ukázalo, že systematickou a cílevědomou přípravou lze tížených cílů dosáhnout a tyto vlastnosti a mnohé další, které jim mistr Gavura a jeho asistenti vštěpují se našim mladým sportovcům do života budou hodit. Když se zaleskne medaile na prsou, tak se brzy zapomene na útrapy tréninku, kdy trenér nic neodpustí.

I tímto způsobem se formuje zdravá a charakterní osobnost schopná čelit překážkám, které před člověka život postaví. Jiskřičky radosti a štěstí se rozzáří v očích! Nebylo to zadarmo! A že zlato necinklo? To se naši borci pokusí získat již v listopadu na otevřeném mistrovství ČR.

JiP.

Šampionát Best of the best

Taekwon-do Kobukson ITF

Taekwon-do Kobukson ITF

Nahoře zleva: Vladimír Fišer (ll. Dan) asistent trenéra, Martin Tran, Jaroslav Bajer, Štěpán Andrt, Vojtěch Andrt, Vlevo dole: Roman Popov, uprostřed mistr Jan Gavura. Na fotografii chybí Daniel Císař.
 
 
24.6.2019 19:18:40 | přečteno 301x | magdalena.bulirova
load