Radost v chráněném bydlení

Chráněné bydlení Bakov

Nestává se často, že se v našem chráněném bydlení sešlo tolik lidí. Byla nás plná kuchyň a bylo co slavit.

Společnost LOVI, na základě konkrétní prosby uživatelů, dala dohromady krásný sponzorský dar. Dostali jsme dva digitální fotoaparáty a tyčový mixér. Dále jsme se domluvili s předsedkyní tohoto spolku, p. doktorkou na návštěvě Prahy, kde bychom měli navštívit Parlament České republiky, dále místo, kde se cvičí psy na závody v běhu mezi překážkami a případně další místa, která nás budou zajímat. To tedy bude výlet, jen aby nám na to stačil celý den… a určitě to všechno nafotíme a dáme na internet.

Dámy se také porozhlédly po našem domově. Moc se jim u nás líbilo, ochutnaly připravené pohoštění (tradiční chlebíčky), které jsme udělali vlastními silami a byly, jak již tradičně vynikající.

V průběhu tohoto měsíce nám bylo přislíbeno, že se k nám konečně dostanou slíbené počítače (notebooky) a právě na nich si budeme moci prohlížet vytvořené obrázky. Slečna Primásková nám již vytvořila dokonce facebookovou adresu: https://www.facebook.com/DPS.CHB1/.

A právě tam budeme naše fotografie směřovat a snad se nám podaří napsat i nějaké články o našem okolí, možná se časem objeví i nějaké v těchto novinách?

Na závěr bych chtěl ještě jednou poděkovat Společnosti LOVI, za předané věcné dary, za krásné odpolední chvíle, kdy nás navštívili v našem domově. Moc si darů vážíme.

Na základě osobní návštěvy při předávání darů a prodiskutování výše uvedeného textu s uživateli Chráněného bydlení v Bakově nad Jizerou sepsal,

Mgr. Josef Mlčoch, řed. Domova Pod Skalami Kurovodice, p.s.s.

Radost v chráněném bydlení

Chráněné bydlení Bakov

Chráněné bydlení Bakov

 
Chráněné bydlení Bakov

Chráněné bydlení Bakov

 
Chráněné bydlení Bakov

Chráněné bydlení Bakov

 
 
15.3.2016 20:42:19 | přečteno 1046x | magdalena.bulirova
load