Spokojený domov, o.p.s.

spokojený domov

Terénní sociální služby pro seniory a handicapované: www.spokojeny-domov.cz

Spokojený domov o.p.s., obrázek se otevře v novém okněStaráte se o své staré rodiče či prarodiče?

Potřebujete si občas něco zařídit, nakoupit nebo prostě jen „vypnout“  a odpočinout si, ale není nikdo, kdo by se mezitím o Vašeho blízkého postaral?

Nebo sami cítíte, že Váš věk s sebou již přináší určitá omezení?

Hůře se Vám samotnému obléká, nejste si jisti zvládnutím hygieny, neodvážíte se sejít sami po schodech nebo jít ven na procházku? Či jste po úrazu a rodina Vám nemůže s časových či jiných důvodů pomoci? Nechcete se kvůli snížené soběstačnosti stěhovat ze svého do domova pro seniory nebo jiného ústavu?

Jste po úraze a chcete zůstat v domácím prostředí?

Dovolte, abychom Vám představili obecně prospěšnou společnost Spokojený domov, která formou pečovatelské služby, osobní asistence a odlehčovacích služeb nabízí seniorům, postiženým spoluobčanům a osobám pečujícím o rodinného příslušníka se sníženou soběstačností pomoc při zvládání každodenních činností. To vše v domácnostech potřebných lidí.

Nebo se chcete zeptat, jak řešit nepříznivou sociální situaci?

Dle zákona poskytujeme základní i odborné sociální poradenství ZDARMA.

Víte o někom ze svého okolí, kdo by naši pomoc potřeboval?

Pokud se Vás některá ze zmiňovaných otázek týká, neváhejte nás kontaktovat.

  • V okolí Bakova nad Jizerou jsme Vám pro osobní návštěvu nejblíže k dispozici ve Veselé na adrese Na Návsi 44 (každý čtvrtek od 8:00 do 126:00), případně v Mladé Boleslavi na adrese Palackého 1327 (každé úterý od 8 do 16 hodin).
  • Nemůžete-li nás navštívit osobně, můžete si s námi domluvit schůzku přímo ve Vaší domácnosti, a to na telefonním čísle  775 961 457 a e-mail: helena.solcova@spokojeny-domov.cz . Naše pracovnice za Vámi přijedou a nezávazně s Vámi proberou možnosti pomoci.
  • Více informací najdete na našem webu www.spokojeny-domov.cz.
14.8.2013 16:30:55 - aktualizováno 24.2.2021 12:40:47 | přečteno 2753x | magdalena.bulirova
load