Slovo starosty - září 2017

tulips 2068692 1920

Vážení občané, všechno jednou končí a zase začíná. S tímto „jevem“ se potkáváme v našem každodenním životě. O něčem se mluví více, o jiném méně, něco bereme jako samozřejmost, jiné nás ovlivní mnohem více a žádá si naše zamyšlení a reakci. Dochází ke změně stávajícího na nové. 

K jedné výrazné personální změně dojde v průběhu měsíce září na našem městském úřadě. Vedoucí úřadu, resp. tajemnice městského úřadu Mgr. Lenka Koucká kývla na jinou nabídku a odchází z důvodu požehnaného stavu na mateřskou dovolenou.

O novém tajemníkovi se dočtete více v samostatném článku, nicméně já bych rád na tomto místě a při této příležitosti paní tajemnici poděkoval.

Milá paní tajemnice,
jménem svým a jménem města Bakov nad Jizerou Vám děkuji za dlouholetou, přínosnou, efektivní i náročnou práci pro město Bakov nad Jizerou a jeho občany, stejně tak pro Městský úřad v Bakově nad Jizerou a jeho zaměstnance. Děkuji za Váš profesionální, pozitivní a optimistický přístup a za týmovou spolupráci v oblasti přenesené a samostatné působnosti, resp. veřejného sektoru.

Přeji Vám v roli maminky hodně štěstí, zdraví a spokojenosti celé rodině, ať si mateřství užijete plnými doušky, neb to je to nejkrásnější co život přináší. Miminku pak navíc skvělé rodiče.

Lenko díky!!!

 Radim Šimáně, starosta města

Mgr. Lenka Koucká

Vedoucí úřadu

Vedoucí úřadu

 
 
13.9.2017 13:01:42 | přečteno 819x | magdalena.bulirova
Štítky: facebook
 
load