Slovo starosty - prosinec 2018

Město Bakov nad Jizerou

Vážení spoluobčané,

tak nám ten rok opět nějak moc rychle utekl. Rok „osmičkový“, rok 2018, se nesl především ve znamení významného výročí 100 let od vzniku samostatného československého státu, ale i ostatních „osmičkových“ milníků v naší historii.

Tyto události jsme si připomínali téměř při každé příležitosti a byl tak dán větší prostor se blíže podívat do minulosti, jaká ta období vůbec byla.

Do minulosti, do té nejbližší, se také podívá řada z nás včetně města, při rekapitulaci roku právě končícího.

V rámci tohoto bilancování se přeneseme do současnosti, která jednoznačně patří nejkrásnějším svátkům v roce, svátkům Vánočním. Vánoce nám sice nabraly „trochu“ komerční charakter a přívlastky jako klidné, pohodové, veselé u někoho vyvolávají „zoufalé“ povzdechy

„KÉŽ BY“ nebo „AŤ UŽ JE PO“, ale ve skutečnosti je máme moc rádi a troufnu si říct, že je milujeme.

Užijte si je proto každý po svém a jak se říká „na plný pecky“, protože už za pár dní je tu nový rok a s ním nové povinnosti, výzvy, plány, aktivity apod. Ale to už je jiná kapitola, potvrzující koloběh života - minulost, současnost, budoucnost, kterou nebudeme dnes načínat …

Jménem svým, jménem pana místostarosty, zastupitelů města, paní tajemnice a zaměstnanců města, přeji všem krásné a pohodové Vánoce v kruhu Vašich nejbližších, bohatou nadílku, rozzářený stromeček a oči Vašich dětí. Do nového roku pak vše jen a jen to nejlepší, hlavně hodně štěstí, zdraví, spokojenosti, osobních a pracovních úspěchů.

PF 2019 !

Radim Šimáně, starosta města

PF 2019

Město Bakov nad Jizerou

Město Bakov nad Jizerou

 
 
28.12.2018 11:47:47 | přečteno 385x | magdalena.bulirova
load