Slovo starostky - listopad 2010

Vážení občané,

dovolte mi, abych Vám nejprve poděkovala za důvěru a podporu v komunálních volbách. Slibuji Vám, že se budu stejně jako v minulých letech snažit pro naše město zajistit bezproblémové zajišťování běžného chodu a mimoto i pokračovat v započatém úsilí pří získávání dotací a realizaci investičních akcí.

Nové tváře v našem zastupitelstvu přinesou rozhodně i nový pohled a nové směry, kterými se bude naše město ubírat, a já jsem ráda, že budu moci spolupracovat s těmi, kteří mají bohaté zkušenosti  nejen ze svých profesních oborů, ale i ze svých ostatních společenských aktivit.  Věřím, že společně dokážeme spravovat naše město ke spokojenosti většiny občanů. To však neznamená, že lze pokaždé vyhovět všem požadavkům, o kterých budeme jednat. Vždy budeme postupovat tak, aby v obdobných případech bylo postupováno obdobně, aby požadavky občanů byly vyřizovány kladně s výjimkou těch případů, kdy by zájmy žadatele byly v rozporu se zájmy ostatních občanů nebo zájmových skupin.

Ráda bych popřála všem svým kolegům - zastupitelům hodně dobrých nápadů, konstruktivních myšlenek a energie při správě města.

Mgr. Jana  Štěpánová
starostka města

 
22.11.2010 8:59:00 - aktualizováno 19.1.2011 17:06:05 | přečteno 764x
load