Slovo starostky - prosinec 2010

Vážení občané, 

blíží se konec roku 2010 a většina z nás prožívá období horečnatých dokončování pracovních úkolů, nákupů a příprav na Vánoce tak, abychom si v době vánočních svátků mohli na chvíli sednout a prožít se svými rodinami chvíle klidu a pohody.

Je adventní čas a já nebudu tentokráte ani hodnotit ani plánovat do budoucna, o tom, co se v našem městě děje a co se připravuje, vás informujeme v průběhu roku. Dnes bych však ráda především pochválila naše bakovské děti a jejich učitele a vychovatele, kteří si pro nás všechny připravili krásné písničky při rozsvěcení vánočního stromečku na první adventní neděli, písničky, básničky i drobné dárečky pro rodiče a prarodiče při mikulášském nebo předvánočním setkání v mateřské škole, v základní škole, v družině i v domě s pečovatelskou službou. Rozdávají radost a pohodu a za to jim patří náš dík.

Vážení občané, dovolte i mě, abych Vám jménem svým i jménem všech zaměstnanců městského úřadu popřála krásné prožití svátků Vánočních a do roku 2011 mnoho štěstí, zdraví a úspěchů jak v osobním, tak profesním životě.

Mgr. Jana Štěpánová
starostka města

 
20.12.2010 7:01:00 - aktualizováno 19.1.2011 17:11:39 | přečteno 848x
load